Prihlásenie

Jar plná inšpirácií

Jar plná inšpirácií

Jarnú sezónu v AVONe už tradične odštartujú novinky, ktoré sú doslova dôvodom na oslavu vašej krásy. Užite si ju naplno a uvidíte, že sa výrobky stanú súčasťou vášho príbehu.

 

Herstory EDP

Ako už z názvu vyplýva, nová dámska toaletná voda je inšpirovaná skutočnými príbehmi žien. Rozpovedzte ten svoj a inšpirujte ostatné ženy. Hlavné tóny vône tvorí ružové korenie, kosatec a pačuli. V ružovom korení sa skrýva radosť, podmanivé pačuli dýcha exotikou a kosatec zdôrazňuje jemný nádych vôni. Herstory v sebe nesie pozitívnu správu, v ktorú môže každá žena veriť a ešte viac vyzdvihuje jej ženskosť a odvahu.

 

Zhusťujúca predlžujúca špirála Euphoric

Exkluzívna  dekoratívna novinka zaručí efekt plných nadvihnutých rias. Kefka špirály zachytí každú jednu mihalnicu vďaka čomu dosiahnete dlhé husté riasy jemné ako pierko. Očiam dodáva dokonalú dĺžku a objem s intenzívnymi karbónovo čiernymi pigmentmi. Vaše riasy vyživuje vďaka keratínu a vyživujúcemu ricínovému oleju v ľahkom zložení. Kefka špirály je mäkká v tvare presýpacích hodín, s ktorou docielite objemné riasy.

 

Vyplňujúce pleťové ampulky Skin Reset

Inovatívna pleťová novinka značky ANEW obsahujúcu exkluzívnu prelomovú technológiu ProtinolTM, ktorá obnovuje 7 rokov straty kolagénu už za 7 dní.* Na pleť pôsobí jedinečným spôsobom - pomáha podporovať tvorbu dvoch druhov kolagénu v bunkách a tým dvojnásobne posilňuje štruktúru pleti. Po 1 ampulke je pleť viditeľne sviežejšia a hladšia. Po 3 ampulkách vyzerá pleť plnšie, mladistvejšie a zdravšie. Po 7 ampulkách pleť vyzerá a je na pocit výrazne pevnejšia, intenzívne vypnutejšia a jemné línie sú vyhladené.** Pre najlepšie výsledky je ideálne opakovať 7-dňovú kúru každý mesiac. Balenie obsahuje 7 ampuliek s objemom 1,3 ml.

 

Rúž Matte Legend

S novým rúžom dosiahnete očarujúce profi líčenie pier. Diamantový tvar rúžu napodobňuje štetec na líčenie pier vďaka čomu sa jednoducho a precízne nanáša. Zloženie rúžu s podkladovou bázou uzamyká v perách hydratáciu a zachováva farbu, to znamená, že nepotrebuje samostatnú podkladovú vrstvu. Poskytuje trvácne matné krytie už jedným ťahom – obsahuje o 50 % viac pigmentov***.

 

Telová starostlivosť Encanto Charming

Encanto Charming poskytuje 48-hodinovú hydratáciu pokožky so vzácnymi olejmi* a luxusné bohaté zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Encanto Charming je zmyselná telová starostlivosť, ktorá rozmazná vašu pokožku ako nikdy predtým.

 

Telový sprej Encanto Charming

Ľahký parfumovaný telový sprej príjemne osviežuje pokožku.

 

Telové mlieko Encanto Charming

Parfumované hydratačné telové mlieko hĺbkovo vyživuje a intenzívne hydratuje suchú pokožku až na 48 hodín.

 

Sprchovací gél Encanto Charming

Parfumovaný hydratačný sprchovací gél jemne čistí a vyživuje pokožku. Nevysúša ako mydlo.

 

Olej do sprchy a do kúpeľa Encanto Charming

Parfumovaný ľahký nemastný olej, ktorý sa rýchlo vstrebe. Hydratuje, upokojuje a zjemňuje pokožku.

 

Toaletná voda Encanto Charming EDT

Toaletná voda vytvorená svetoznámym majstrom parfumérom.

 

Krém na ruky Encanto Charming

Parfumovaný krém na ruky, ktorý dokonalo vyživuje ruky. 

 

*pomáha obnoviť hladinu kolagénu; založené na testovaní na 3D tkanivách

**všetky 3 výroky sú založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 119 osôb

***v porovnaní s ostatnými klasickými rúžmi od AVONu

 

Ukončenie testovania na zvieratách

Spoločnosť AVON ukončila všetky povinné testovania produktov na zvieratách. Stala sa tak prvou svetovou kozmetickou spoločnosťou predávajúcou v Číne, ktorá zastavila testovanie na zvieratách naprieč portfóliom všetkých  svojich značiek. Rešpektovanie dobrých životných podmienok zvierat je základným princípom filozofie bezpečnosti výrobkov spoločnosti AVON a tento postoj vychádza z 30 rokov práce zameranej na pozitívnu zmenu v tejto oblasti.

 

*súvisiace politiky dobrých životných podmienok zvierat

 

 

Spojenie spoločnosti AVON s Natura & Co 

Kozmetické spoločnosti AVON a Natura & Co prinášajú exkluzívnu novinku, rozhodli sa spojiť, aby tak vytvorili poprednú globálnu skupinu zameranú na priamy predaj spotrebiteľom. Toto spojenie sa stáva míľnikom vo vytvorení štvrtej najväčšej kozmetickej spoločnosti na svete. Cieľmi oboch spoločností je zjednotenie lepšieho spôsobu života a podnikania prostredníctvom pozitívneho sociálneho, hospodárskeho a environmentálneho dopadu.

 

 

Nehlasované
Jar plná inšpirácií
 
Jar plná inšpirácií
 
Jar plná inšpirácií
 
Jar plná inšpirácií
 
Jar plná inšpirácií